הבית של מיס פטל

ככ

המילה כישרון מתוחה בענק על פני הבלוג המקסים שלה. חדש. עדיין מחפש את הדרך בעדינות. ההבטחה הגדולה מנשבת מכל פוסט.

שרית נובק בכלל למדה כלכלה וכימיה וה- day job שלה, בניגוד מוחלט לכל מה שאתן עשויות לחשוב, הוא תכנות מחשבים.  וככה היא הולכת לה כל בוקר לעבודה שלה בהייטק. עובדת עם מספרים ומסכים שחורים עם ספרות דיגטליות שרצות מכל הכיוונים, ואחר כך חוזרת הביתה, לגבר שלה, לשני הקטנטנים, לארבע החברות הכי טובות  (ליגת הנשים. אבל רגע. פירוט בהמשך) ולעולם שלם של עשייה,  יצירה וצבע.

מיץ פטל דוהרת בדרכים

היא פרפקציוניסטית, והחיבור של החלק הימני והשמאלי של המח ההיפראקטיבי שלה עושה קסמים, אולי גם בתכנות, אבל בטוח שבכל מה שקשור לקונספטים ויצירה.

היא שחקנית נשמה בנבחרת.  יש להן ליגת נשים, לשרית ולארבע החברות הכי טובות שלה. את חברותיה לליגה הכירה לפני כמה שנים על הדשא בגינה השכונתית. כל אחת הגיחה לפיסת הדשא המוריקה, מגלגלת לאיטה על ארבע ילד שזה עתה נולד. שם, בגינה תל אביבית עלומה הן התקבצו למקשה אחת.  יחד, הן צמחו עם הילדים. נפגשות במחומשת כמה פעמים בשבוע. פורשות את השמיכות על הדשא בשעות אחר הצהריים ליד הנדנדות, מכינות ואוכלות יחד ארוחת ערב, רוחצות יחד את הילדים.  משתפות,  נותנות יד, עצה, חיוך. חבורה גדולה ושמחה.

פורים הוא החג האהוב עליהן. מחפשות את הילדים . מתכננות. מתכנסות בערב. תופרות. שותות קפה. צוחקות. נהנות אחת מהשנייה. מהעשייה.

הנה תראו מה שיצא לה עם הליגה בפורים של שנה שעברה.

בפורים השנה, הן  עמלו, חיפשו והתחפשו עם הילדים, ויצאו להפקה. אפילו החסות חייכו אליהן באותו יום. תראו כמה שמחה וביחד יש לחבורה הזאת. לייק צ'ילדרנ – לייק מאמס.

בגדול, היא אישה של פרוייקטים. ביצוע משמיתי, מרוכז ומהודק המאופיין בחשיבה על הפרטים הקטנים ובראיית המכלול. היא יוצרת תמונה מושלמת (בטח שאנחנו מקנאות!), מלאת שמחה וצבע.  על תקרת החדר של הגדול שלה, היא תלתה דגים אותם הכינה לבד, מגיעה לדד ליין עם לשון בחוץ, אבל עומדת בו כמו גדולה.

מסיבת הרווקות של חברה אחרת, הפכה למפגן ראווה . אשרית, ותך למרתה סטיוארט!

וימי ההולדת שהיא מארגנת. אוך.אוך. אוך. תציצו למסיבה שהיא הפיקה בכחול לבן. אין מילים.

אני שואלת אותה אם היא יודעת מה הלאה. בכל זאת, מתקתקת במרץ על המקלדת בבוקר, ובערב יוצאות לה מהמכונה תלבושות כמו בהפקת ענק בתאטרון. אולי בכל זאת איזה ליין של תחפושות לפורים או לפחות בגדי ילדים? אביזרים? משהו?

לא. היא לא בנאדם של פסי ייצור. היא של משימות מוגדרות. לחלום, לכוון, לקלוע בול בפוני. המוטו שלה – להביא ביצוע שאין כמותו וליהנות עם החבורה שלה כל הדרך. עם הזמן, יגיע כל מה שצריך להגיע. היא אומרת. התשובות יגיעו בקצב שלהן. היא חכמה האישה הזאת. וגם מאוד מאוד כשרונית. עינכן רואות.

לבלוג של שרית – מיס פטל. ולכרטיס לפייס שלה.

מאת

Written by גלית

Website:

תגובות

 1. תותחית עעעעל !!!
  כל מה שנוגעת הופך לקסם ! הבית, האוכל, הבגדים, התמונות !
  אין כישרונית ממך ! אם מישהו יתווכח על זה, שלחי אותו אלי… שיודיע בבית שהוא צריך הסעה חזרה הביתה…
  ת-ו-ת-ח-י-ת !!

 2. תודה רבה רבה על כל התגובות החמות, פה ובבלוג וגם במייל.
  תודה גם ובעיקר לבלינגיות המהממות :-*
  נשיקות!

 3. אהבתי מאוד, ובעיקר הזדהיתי עם המשפט: היא לא בנאדם של פסי ייצור. היא של משימות מוגדרות. לחלום, לכוון, לקלוע בול בפוני. :))) כל הכבוד המשיכי כך!

כתיבת תגובה