קיר ממגזינים, ארגזי עץ משוייפים וכריות צמר של פעם. לא כמו כולם.

אם בא לכן להימלט מהקווים הישרים והמינימליסטיים של העיצוב העכשווי,  אתן מוזמנות לקפוץ לבית אחר, או יותר נכון למרחב שבעלת הבית ההולנדית שלו (אינגריד)  מתארת כ"אסופה של חפצים השייכים לי".

הפוסט המרענן הזה יוביל אתכן לפינות הבית ולפיסות עולמה של אינגריד (שבינתיים פתחה חברה לעיצוב וטקסטיל מבוסס צמר) – מציג את המרחב האישי שלה שבעיני מהלך קסם, נותן השראה ושפע של רעיונות – והאמת, עושה חשק להתחיל לשייף מסגרת עץ ומייד.

room1

ישן וחדש, בהיר וצבעוני, וינטאז'י ובוהמי. "סגנון "- אומרים בבית הזה – "הוא השתקפות של מי שאתה, וזה חייב להיות אמיתי ואישי".  שלוש נקודות על ההגדרה המדוייקת הזאת, שכל כך בקלות אפשר לזייף אותה, גם בלי שמתכוונים.

room2

הבית משופע  אלמנטים פשוטים, לא מהוקצעים עד הסוף. חיבורים של צבע ומרקם. כל מה שאפשר להרכיב עכשיו – מספסל ישן, מסגרת עץ, שני כדורי צמר, ארגז, ענף עץ ארוך שמצאתם בטיול או סתם קערה ישנה שהוריקה מיושן. עונה לגמרי, ובאופן הבסיסי והשלם ביותר, למילה ב-י-ת.

לפוסט מכאן ולאוהבי הז'אנר הצמרי אה-לה תקופת Hair - דרך כאן, תוכלו לרכוש טקסטיל ופריטים שרואים בתמונות. אחרון חביב:  מכאן - תוכל להיכנס לבלוג של אינגריד. תענוג צרוף.

ו

מאת

Written by גלית

Website:

כתיבת תגובה